NAYLON HURDA

En az diğer hurdalar kadar oldukça fazla kullanım alanı olan naylon hurdalar ve plastik hurdalar bugün kullandığınız bir çok malzemenin içerisinde yer almaktadır. Geri dönüştürülmediği taktirde çevreye ve doğaya büyük zararı olan naylon hurdalarınızı mutlaka ayrıştırın ve bizi arayarak yüklerinizden kurtulun.

Naylon hurda, evinizden iş yerine kadar kullandığınız her türlü poşet, bidon, varil, pet şişe ve deterjan kutuları gibi kullanımını tamamlamış ürünlerde yer almaktadır. Bu ürünleri alelade bir şekilde çöp kutusuna atmak yerine naylon hurdalarınızı ve plastik hurdalarınızı ayrıştırarak geri dönüşüm sürecine sokabilir, böylece bilinçli bir tüketici olarak naylon hurdalarınız ve plastik hurdalarınız için bizi arayıp çevrenin ve doğanın korunması için katkıda bulunabilirsiniz.

Firmamız kazan/kazan felsefesiyle hizmet vermekte olup, elinizdeki naylon hurdaları ve plastik hurdaları alarak rahat bir nefes almanızı sağlarken, geri dönüşüme kazandırılan naylon hurdalar ve plastik hurdalar ile geleceği daha parlak ve daha yaşanılabilir hale getirir.

Sadece naylon hurdalarınızı ayırarak ve geri dönüşüme kazandırarak çocuklarınızın temiz havaya, temiz bir çevreye ve tertemiz bir geleceğe ulaşmasını istemez misiniz?

Cevabınız evet ise, İstanbul Hurdacı’yı arayın, yerinde en iyi hizmet ve fiyat garantisiyle naylon hurdanızı sizden teslim alalım, size değerini kazandıralım.

Her işimizi dikkatle ve özenle yapıyor, müşterilerimiz ile uzun yıllara dayanan bir ilişki kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

NAYLON HURDA NEDİR?

Plastik ve naylon malzemeler en az bakır ve sarı hurda kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri saklarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu naylon ve plastik malzemeler, maalesef doğaya ciddi zararlar vermektedir.  Evlerin içinde biriken plastik deterjan kutuları, pet şişelernaylon, şeffaf poşet, bidon ve varil gibi malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ev ekonomisine bir katkı sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Dahası Türkiye ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.