Hurda Naylon Fiyatları Ne Kadar ?

Hurda naylonlar hayatımızda çokca kullanılan hurdalar arasındadır. Hurda naylon fiyatları, firmaların plastik atıklarını vermeleri ve geri dönüşüme sokmaları için oldukça önemli bir konudur. Geri dönüşümü olması sebebiyle plastik hurdalar büyük önem arz etmektedir. Birçok plastik hurda naylon çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında: jelatin, şeffaf naylon hurda, pet şişe hurdası, çıkma pimapen hurdası, Polietilen, Polipropilen, bidonlar, mavi kapak, streç naylon, renkli pleksi gibi birçok plastik hurda çeşidi vardır. Hurda naylon plastikler türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yukarıdaki tablodan plastik hurda naylon fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Günlük hurda plastik naylon fiyatları aşağıdaki tablo halinde sunulmaktadır. En güncel plastik hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz. Hurda naylon fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bu fiyatlar yüksek tonlardaki Güncel plastik fiyatlarının ortalama fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatlarını elinizdeki miktar, hurda plastiklerin çeşidi ve bulunduğu konum bilgileri etkiler. Fiyatlar ticari amaçla kullanılamaz.

Güncel Hurda Naylon Fiyatları

Güncel hurda naylon fiyatları sizlerin elindeki poşet hurdasının temizliğine ve rengine göre fiyatlandırılmaktadır. Şeffaf naylon hurdası fiyatı temiz ve düzenli şekilde bizlere satılırsa size en iyi fiyatları vereceğimizden şüpheniz olmasın. Hurda poşet fiyatları günümüzde çıkabileceği en yüksek seviyeye çıkmıştır. Bu hurdaları en doğru şekilde değerlendirmek için bize satabilirsiniz. Her türlü şeffaf, renkli, yıkamalık ve kuru kırmalık naylon hurdası alımı yapıyoruz. Satılık hurda naylon içinde bizi arayabilirsiniz.,

Naylon Poşet Hurdası Fiyatı

Naylon poşet hurdası fiyatı sizde bulunan naylonun temiz olup olmamasına göre değişmektedir. Firmamız kesinlikle kirli naylon alımı yapmamaktadır. Naylon hurdası fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise şeffaf ve renkli naylon alımı ile ilgilidir. Şeffaf naylon hurdaları genelde 0.50 kuruş daha yüksek fiyatla alınıyor. Hurda beyaz poşet fiyatları ne kadar öğrenmek için hemen iletişim bölümünden bizleri arayın. Hurdaların birkaç adet resmini göndererek anında hurda poşet fiyatı alabilirsiniz.

Hurda Naylon Alan Yerler, Firmalar

Hurda naylon alan yerler arasında birçok işletme ve firmalar bulunmaktadır. Poşet hurdası alan yerlerin merkezleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Biz size en iyi hurda naylon fiyatları vererek alımları yerinden ve daima peşin ödeyerek alıyoruz. Merkezimize gelen naylon ve poşet hurdalar önce kırma sonra granül makinelerinden geçerek tekrar hammadde özelliğini kazanıyor. Bize mesaj atarak naylon hurda fiyatı ne kadar öğrenmemiz mümkün. En kısa sürede gönderdiğiniz konuma gelen hurda araçlarımız hurdaları hassas bir şekilde tartımını yaparak alıyor.

Hurda Naylon Poşet Fiyatı

Bizlerden hurda naylon poşet fiyatı almadan hurda satışı yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Poşet hurdası fiyatları haftalık olarak değmekte olduğundan bu fiyatları bizler devamlı olarak takip ediyor ve size bildiriyoruz.

GÜNCEL PLASTİK NAYLON FİYATLARI

Plastik Naylon Hurda Fiyatları yüksek tonda alımlarda geçerli fabrika alım fiyatlarıdır. Daha aşağı kilogramlı alışverişlerde piyasada oluşan rakamlara baz alınmaktadır. Elinizdeki miktara göre fiyatlar

Farklı Fiyat Aralıklarında Değişkenlik Gösterebilir

Belirtilen fiyatlar İstanbul bazlı fiyatlardır. Plastik malzemelerde numune alındıktan sonra satın alma işlemleri yapılmaktadır. ABS Plastik, Polipropilen Moblen, Polistren Kristal,Jelatin, Şeffaf Plastik Pet, Pimapen PVC Hurdası, Hurda Naylon Şeffaf ve Streç Naylon fiyatlarını tabloda inceleyebilirsiniz.

Yaygın Olarak Kullanılan Plastik Türleri

  • Polietilen (Polyethylene) (PE): Geniş bir kullanım alanı vardır.
  • Polipropilen (Polypropylene) (PP): Yaygın kullanılan plastiklerdendir. Otomobil yan sanayinde, bahçe mobilyalarında vb. yerlerde kullanılır.
  • Polistiren (Polystyrene) (PS): Paketleme, elektronik ve beyaz eşyaların plastik kısımları vb. kullanım alanları vardır.
  • Polietilen tereftalat (Polyethylene terephthalate) (PETE): Pet şişe ismi bu malzemeden gelmektedir.
  • Polyamid (Polyamide) (PA) (Nylon): Fiber, diş fırçası kılları, misina vb. kullanım alanları vardır.
  • Polyester (Polyester): Tekstilde kullanımı yaygındır.
  • Polivinil klorür (Polyvinyl chloride) (PVC): Boru, profil vb. imalatında kullanılır.
  • Polikarbonat (Polycarbonate) (PC): CD, gözlük vb. imalatında kullanılır. Alevi iletmeme ve kendini söndürme özelliğine sahiptir.
  • Akrilonitril bütadien stiren (Acrylonitrile butadiene styrene) (ABS): Elektronik aletlerin plastik aksamında yaygın olarak kullanılır.
  • Poliviniliden klorür (Polyvinylidene chloride) (PVDC) (Saran): Yiyecek paketlemede kullanılır.