Hurda poşet fiyatları Ne Kadar ?

Hurda naylonlar hayatımızda çokça kullanılan hurdalar arasındadır. Hurda poşet fiyatları, firmaların plastik atıklarını vermeleri ve geri dönüşüme sokmaları için oldukça önemli bir konudur. Geri dönüşümü olması sebebiyle plastik hurdalar büyük önem arz etmektedir. Birçok plastik hurda poşet çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında: jelatin, şeffaf Poşet hurda, pet şişe hurdası, çıkma pimapen hurdası, Polietilen, Polipropilen, bidonlar, mavi kapak, streç naylon, renkli pleksi gibi birçok plastik hurda çeşidi vardır. Hurda poşet plastikler türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Yukarıdaki tablodan plastik hurda poşet fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Günlük hurda plastik Poşet fiyatları aşağıdaki tablo halinde sunulmaktadır. En güncel plastik hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz. Hurda poşet fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bu fiyatlar yüksek tonlardaki Güncel plastik fiyatlarının ortalama fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatlarını elinizdeki miktar, hurda plastiklerin çeşidi ve bulunduğu konum bilgileri etkiler. Fiyatlar ticari amaçla kullanılamaz.

Güncel Hurda poşet fiyatları

Güncel hurda poşet fiyatları sizlerin elindeki poşet hurdasının temizliğine ve rengine göre fiyatlandırılmaktadır. Şeffaf Poşet hurdası fiyatı temiz ve düzenli şekilde bizlere satılırsa size en iyi fiyatları vereceğimizden şüpheniz olmasın. Hurda poşet fiyatları günümüzde çıkabileceği en yüksek seviyeye çıkmıştır. Bu hurdaları en doğru şekilde değerlendirmek için bize satabilirsiniz. Her türlü şeffaf, renkli, yıkamalık ve kuru kırmalık Poşet hurdası alımı yapıyoruz. Satılık hurda poşet içinde bizi arayabilirsiniz.,

Poşet Poşet Hurdası Fiyatı

Poşet poşet hurdası fiyatı sizde bulunan naylonun temiz olup olmamasına göre değişmektedir. Firmamız kesinlikle kirli Poşet alımı yapmamaktadır. Poşet hurdası fiyatlarını etkileyen bir diğer husus ise şeffaf ve renkli Poşet alımı ile ilgilidir. Şeffaf Poşet hurdaları genelde 0.50 kuruş daha yüksek fiyatla alınıyor. Hurda beyaz poşet fiyatları ne kadar öğrenmek için hemen iletişim bölümünden bizleri arayın. Hurdaların birkaç adet resmini göndererek anında hurda poşet fiyatı alabilirsiniz.

Hurda poşet Alan Yerler, Firmalar

Hurda poşet alan yerler arasında birçok işletme ve firmalar bulunmaktadır. Poşet hurdası alan yerlerin merkezleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Biz size en iyi hurda poşet fiyatları vererek alımları yerinden ve daima peşin ödeyerek alıyoruz. Merkezimize gelen Poşet ve poşet hurdalar önce kırma sonra granül makinelerinden geçerek tekrar hammadde özelliğini kazanıyor. Bize mesaj atarak Poşet hurda fiyatı ne kadar öğrenmemiz mümkün. En kısa sürede gönderdiğiniz konuma gelen hurda araçlarımız hurdaları hassas bir şekilde tartımını yaparak alıyor.

Hurda poşet Poşet Fiyatı

Bizlerden hurda poşet poşet fiyatı almadan hurda satışı yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Poşet hurdası fiyatları haftalık olarak değmekte olduğundan bu fiyatları bizler devamlı olarak takip ediyor ve size bildiriyoruz.

GÜNCEL PLASTİK HURDA POŞET FİYATLARI

Plastik Poşet Hurda Fiyatları yüksek tonda alımlarda geçerli fabrika alım fiyatlarıdır. Daha aşağı kilogramlı alışverişlerde piyasada oluşan rakamlara baz alınmaktadır. Elinizdeki miktara göre fiyatlar

Farklı Fiyat Aralıklarında Değişkenlik Gösterebilir

Belirtilen fiyatlar İstanbul bazlı fiyatlardır. Plastik malzemelerde numune alındıktan sonra satın alma işlemleri yapılmaktadır. ABS Plastik, Polipropilen Moblen, Polistren Kristal,Jelatin, Şeffaf Plastik Pet, Pimapen PVC Hurdası, Hurda poşet Şeffaf ve Streç Poşet fiyatlarını tabloda inceleyebilirsiniz.

Yaygın Olarak Kullanılan Plastik Türleri

 • Polietilen (Polyethylene) (PE): Geniş bir kullanım alanı vardır.
 • Polipropilen (Polypropylene) (PP): Yaygın kullanılan plastiklerdendir. Otomobil yan sanayinde, bahçe mobilyalarında vb. yerlerde kullanılır.
 • Polistiren (Polystyrene) (PS): Paketleme, elektronik ve beyaz eşyaların plastik kısımları vb. kullanım alanları vardır.
 • Polietilen tereftalat (Polyethylene terephthalate) (PETE): Pet şişe ismi bu malzemeden gelmektedir.
 • Polyamid (Polyamide) (PA) (Nylon): Fiber, diş fırçası kılları, misina vb. kullanım alanları vardır.
 • Polyester (Polyester): Tekstilde kullanımı yaygındır.
 • Polivinil klorür (Polyvinyl chloride) (PVC): Boru, profil vb. imalatında kullanılır.
 • Polikarbonat (Polycarbonate) (PC): CD, gözlük vb. imalatında kullanılır. Alevi iletmeme ve kendini söndürme özelliğine sahiptir.
 • Akrilonitril bütadien stiren (Acrylonitrile butadiene styrene) (ABS): Elektronik aletlerin plastik aksamında yaygın olarak kullanılır.
 • Poliviniliden klorür (Polyvinylidene chloride) (PVDC) (Saran): Yiyecek paketlemede kullanılır.

HURDA POŞET FİYATLARI

Hurda poşet fiyatları Poşet Hurdası Minimum 300 Kg Olmalıdır.

Günümüzde en fazla kullanılan ambalaj malzemeleri arasında Poşet ilk sırada yer almaktadır.

Dolayısıyla çıkan hurda poşet miktarı da çoktur.

Bizler bu tür hurda naylonlarınızı adresinizden satın alarak geri dönüşüm sürecini başlatıyoruz.

Satın almış olduğumuz hurda poşet çeşitleri ;

 • Şeffaf naylonlar
 • kilit torba naylonları
 • jelatin
 • battaniye naylonu
 • kumaş naylonları
 • tekstil naylonları
 • mobilya naylonları
 • elektronik eşya naylonları
 • renksiz poşetler

Hurda poşet fiyatları bunlardan en çok rastlanan türlerdir.

Aldığımız Poşet çeşidi anlayabileceğiniz üzere genel temiz Poşet olarak tabir edilen renksiz, baskısız ve şeffaf naylonlardır.

Poşet hurdasında şeffaflık önemli bir kriterdir.

Her hurdada geçerli olduğu gibi naylonun çeşidinin karışık olması ya da kirli naylonla beyaz temiz naylonun ayırılmamış olması hurdanızın fiyatını düşürecektir.

Hurda şeffaf naylonPlastik Poşet Geri Dönüşümü
Hammaddesi genelde LDPE ‘dir. Polietilen (PE) türevi bir hammaddedir.

Poşet hurdasının geri dönüşüme tek çeşit değil ise ayrıştırılması ile başlanır.

Temizler, kirliler, şeffaflar, renkliler birbirinden ayrılmalıdır.

Bu çeşitler ayrı ayrı geri dönüşüm sürecine sokulmalıdır.

Çok tozlu veya kirli olmamalıdır.

Hurda poşet fiyatları Ayrılan naylonlar granül makinesine verilir, makine naylonları eriterek uzun şeritler halinde dışarıya çıkarır.

Bu şeritler makina içindeki makaralar yardımızla su havuzuna sokularak soğutma aşamasını hızlandırır.

Soğuyan şeritler kesim işlemi için uygun sıcaklığa ve kıvama geldiğinde küçük parçacıklar halinde kesilerek LDPE Granül Haline getirir.

Bunlar kesim safhası sonunda çuvallara doldurularak gerekliyse paketleme işlemine geçilir.

Hurda poşet fiyatları naylonun temizliğine ve rengine göre değişiklik gösteriyor. Poşet Hurdasına fiyat verirken malzemenin durumu ıslak mı kuru mu baskılı baskısız mı dikkat edilmesi ve Poşet alan hurdacı firmasının bilgilendirilmesi gerekmektedir. Toplu tonajlı Poşet hurdasının yüksek hurda fiyatlarıyla değerlendirilmesi ve hurda alan hurdacı esnaflarının düşük kilolardaki hurda poşet için araç göndermemesi hurda naylonun düşük kar marjından dolayıdır. Uzman Hurda Metal olarak hurda poşet alımlarında çalıştığımız firmalarda tonaj göz etmeden hurda poşet alımlarını anında yapıyor müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Hurda poşet Plastik Çeşitleri

Tüm Plastik Hurda Çeşitlerinde olduğu gibi tek kalem hurda çeşitleri yüksek hurda fiyatlarıyla geri dönüşüm yapılmaktadır. Tek kalem hurda poşet rengi ve temizliğine göre toplama Poşet hurdasından yüksek satılmaktadır. Fabrika Poşet hurdası genellikle strej Poşet hurdası, paket Poşet hurdası, ambalaj Poşet hurdalarından oluşmaktadır. Bu tip Poşet hurdaları en yüksek Hurda poşet fiyatları ile değer gören hurda çeşitlerindendir.

Paket Hurda poşet fiyatları

Hurda Paket Poşet alan Beylikdüzü hurdacı ekiplerimiz ve Paket Poşet Hurdasına en yüksek fiyatı veren Hadımköy hurdacı ekiplerimiz aylık yüksek tonajlarda Poşet hurdası alım satımı yapmaktadır. Hurda poşet renkleri itibarıyla değer gören hurda türevi demiştik! Hurda poşet fiyatları yüksekten düşüğe doğru sıralamak gerekirse aşağıda sıra şu şekilde olur;

 

Şeffaf Paket Poşet Hurdası

Beyaz Poşet Hurda Paket

Siyah Hurda Paket Poşet

Hammadde Poşet Hurdası

Hurda Hışır Poşet

Streç Şeffaf Poşet Hurdası

Siyah Hurda Poşet

Poşet Hurdası Fiyat Listesi

Poşet Hurdası Fiyat Listesi yayımlayan bazı hurdacı esnafları mevcut! Hurda poşet fiyatları bizim tarafımızca telefonda bile verilmeyecek kadar hassas bir durum. Verilen fiyat listesinin peşinde durmayan Hurda poşet Alan Hurdacılar yüzünden Poşet hurdası satan müşterilerimiz zor durumda kalıyor.

Adresten Hurda Poşet Alan Hurdacı

Adresten Hurda Poşet Alan Hurdacı ekiplerimiz Poşet hurdasında da yerinde hurda alımı yaparak müşterimizi düşünüyor. Özellikle organize sanayi bölgesindeki fabrika hurdaları içinde yer alan poşet hurdası için bizden teklif almaktan çekinmeyin.

Hurda poşet ve plastik hurda çeşitlerinin doğaya vermiş olduğu zararları bilmeyen yoktur. Burada önemli olan Hurda poşet fiyatları değil bu zararlı malzemelerin hurda poşet geri dönüşümlerinin yerinde ve zamanında yapılmasıdır.