Plastik Hurdası Alımı Yapıyoruz

Plastik doğada en geç yok olan maddelerden biridir. Bu yüzden geri dönüşümünün sağlanması çevre temizliği ve doğayı korumak açısından elzemdir. Uzman Hurda Metal olarak kurulduğumuz günden beri çevreci anlayışla iş yapıyoruz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında, tüm semtlerinde geri dönüşümü sağlanabilen hurda alımları yaparak çevre temizliğine katkıda bulunuyoruz. Plastik hurdası geri dönüşümü sağlanarak plastik ithalatı azalmış olur. Bu da ülke ekonomisine fayda sağlar.

İstanbul hurdacınız Uzman Hurda Metal olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm semtlerden Plastik hurdası alıyoruz. Plastik hurdasının her çeşidini, PVC plastik pencere hurdaları, deterjan kutuları, şeffaf plastik içecek şişeleri, plastik borular, plastik kasalar, plastik kapaklar ve diğer her türlü plastik hurdasını yerinde ve değerinde alıyoruz. Bizi aradıktan kısa bir süre sonra adresinizde oluyoruz.

Plastik hurda – İstanbul Uzman Hurda Metal

Anında ve Nakit Ödeme Garantisi

Esenyurt ve Avcılar ilçeleri merkez olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinde hurda alımı yapıyoruz. Ödemeyi anında ve nakit olarak yapıyoruz. Tartım işlemini sizlerle beraber yapalım.

Adresten Alım

İstanbul’un en büyük plastik hurda geri dönüştürücüsü olan Uzman Hurda Metal plastik hurdanızı kapınızdan alır. Ev, iş yeri ya da deponuz nerede ise adres verin gelip plastik hurdanızı yerinde alalım. Plastik hurda alacak en iyi şirketi arıyorsanız İstanbul’un tamamına hizmet veren firmamız bir telefon uzağınızda!

En Güncel ve En yüksek Fiyat Garantisi

Plastik hurdanıza fiyat teklifi almak mı istiyorsunuz? Hemen arayın: 0539 364 55 88 . Malzeme açıklaması, toplam tahmini ağırlık ve ulaşım bilgisini verdikten sonra hurdanıza fiyat verelim. Sizler için güncel hurda fiyatları tarifesini sürekli takip eden firmamız plastik hurdanıza en güncel ve en yüksek fiyat teklifi sunar.

Konteyner Temini

Satılacak plastik hurdanız varsa bize başvurun. Düzenli olarak plastik hurda çıkan bir iş yerinde ya da bir fabrikada iseniz iş yerinize ya da fabrikanıza bir konteyner ya da bir hazne bırakarak işinizi kolaylaştıralım. Böylece geri dönüşüm işlemi sizin için mümkün olduğunca zahmetsiz olur.

Esenyurt ve Avcılar’ın tüm mahallelerine anında hizmet sunuyoruz. Ayrıca, Küçükçekmece, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Bakırköy, Bağcılar ve tüm Avrupa yakasında uzun yıllardır hizmet sunmaktayız.

Bu yazı yayınlanmıştır Hurda Çeşitleri ve etiketli avcılar hurdacı, esenyurt hurdacı, istanbul hurda, istanbul hurdacı, plastik hurda, Plastik hurdası . Bookmark permalink.