Hurda Naylon Geri Dönüşüm

Kategori: Video Post | 0

Hurda & Geri Dönüşüm

Hurda nayloncu geri dönüşüm şirketi olarak uzun yıllardan beridir İstanbul ve civarında, hurda sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluş yeri İstanbul’dur. Özellikle Avcılar ve Esenyurt ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden demir hurdası alım-satım işlemleri yapmaktadır. Can Metal Hurda’nın faaliyet alanı sadece hurda alım-satım işlemleri ile sınırlı değildir. Plastik Hurdacı olarak, plastik ve naylon atık nakliyesinde de İstanbul’un en önemli hurdacı firmalarından biri olmuştur.

Plastik hurda İstanbul hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve plastik ürünlerin birçok alanda kullanılması naylon hurdasının önemini arttırmaktadır. Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, plastik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları ve baskılı poşet yapımında kısaca hayatımızın her alanında plastik malzemeler kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan plastiğin geri dönüşümü oldukça önemlidir.

Hurda nayloncu geri dönüşüm, İstanbul hurdacıları arasında plastik hurdasının geri dönüşümüne katkı sağlayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle İstanbul’un Avcılar ve Esenyurt ilçeleri civarında her türlü plastik hurdası alımı yapmaktadır. Plastik malzeme sektörünün günden güne geliştiği İstanbul’da plastik poşet ve çapak hurdası alımı Hurda Nayloncu işidir. Hurda karşılığı peşin ücret ödeme Hurda Nayloncu'nun faaliyetleri arasındadır.

Hurda fiyatları konusunda bizlere ulaşarak firmanıza ve size özel teklif alabilir kabul ederseniz, kapınızdan hurdalarınızı nakit olarak hemen alabiliyoruz. Kendimize ait nakliye araçlarımız ile artık kullanmadığınız tüm hurdalarınız ve atık ürünlerinizi sorunsuz şekilde sizlerden teslim alabiliriz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir